Marketingový Špecialista pre Slovensko

Mám záujem

Mzdové podmienky (brutto):

1 650 EUR/mesiac

Termín nástupu:

12/2020

Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ?

  • Implementovať marketingový plán spoločnosti na slovenskom trhu.
  • Pripravovať všetky marketingové materiály pre všetky značky spoločnosti
  • Manažment komunikácie v slovenských sociálnych médiách: Instagram, Facebook
  • Koordinovať registráciu značiek na Slovensku
  • Zabezpečiť dodávky a inštalácie POS materiálov na čerpacích staniciach v spolupráci s technickým a prevádzkovým oddelením.
  • Koordinovať marketingový rozpočet na Slovensku
  • Pripravovať a grafické podklady
  • Koordinovať eventy, tlačové konferencie a slávnostné otvorenia č.s.
  • Komunikovať s čerpacími stanicami / nájomcami č.s.
  • Objednávať a fakturovať marketingové služby cez SAP systém
  • Koordinovať a pripravovať rôzne typy promo akcií napr. na PHM, shop a gastro, umývacie linky…

ČO VÁM ZA TO PONÚKNEME?

  • Zaujímavú pracovnú príležitosť v medzinárodnej skupine
  • Príležitosť zúčastňovať sa na zaujímavých projektoch
  • Možnosť osobného a profesijného rastu
  • Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
  • Široký balíček zamestnaneckých benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Silná nadnárodná spoločnosť UNIPETROL RPA, s.r.o. prevádzkujúci najväčšiu sieť čerpacích staníc v Českej republike, vstupujúca na Slovenský trh so svojou značkou BENZINA, hľadá partnerov pre svoje čerpacie stanice. Využite jedinečnú príležitosť stať sa jedným z prvých partnerov novo vznikajúcej siete na Slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
3
ČO POŽADUJEME:

  • Minimálne 3 roky skúseností z retailového marketingu
  • Znalosť retailového marketingu
  • Vzdelanie v oblasti marketingu
  • Kreativitu
  • Plynulú angličtinu
ČO BY STE MALI VEDIEŤ A MAŤ?

  • Schopnosť viesť projekty od začiatku do konca
  • Schopnosť viesť niekoľko projektov/úloh naraz
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Pozornosť k detailom
  • Stanovenie priorít
  • Dokonalá písomná aj ústna komunikácia
  • Odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod tlakom

ID: 3986291  Megjelentetés dátuma: 14.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 650 EUR/mesiac