Operátor zlievania v Žiari nad Hronom! Mzda až 1160€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
DOHODOU
613 EUR/mesiac613€ / mesačne + prémie do 229€ + bonusy + mzda až 1149€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobných zariadení v sekundárnych procesoch
- brúsenie
- leštenie
- tepelné spracovanie
- výsledná kontrola

- výkon práce je v Ladomerskej Vieske
- základná mzda 613€/ mesačná
- 4 zmenná prevádzka/ 8 hod.
- stravný lístok v hodnote 4,27€ / deň
- možnosť stravovania v jedálni ( zamestnanec dopláca 1€)
- možnosť ubytovania ( cca 60€ mesačne)
- výplatný termín 15. nasledujúci mesiac
- priemerná prémia cca 229€
- lokálna doprava Handlová

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 alebo pošli životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient je je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hutnický a technický

- manuálne zručnosti
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3985728  Megjelentetés dátuma: 8.4.2021  Alapbér (bruttó): 613 EUR/mesiac