Manažér rozvoja siete

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ?

• budete se podielať na rozvoji úspešnej siete čerpacích staníc
• budete aktívne vyhľadávať lokality a možnosti pre ďalší rozvoj siete ČS
• budete vykonávať administratívnu činnost spojenú s akvizičnou činnosťou (príprava zmúv, prezentácií, Capex modelov, reporting, atď.)
• budete vyjednávať s novými frančízovými partnermi
• budete vyjednávat s majiteľmi nehnuteľností a developermi
• budete koordinovať komunikáciu naprieč oddeleniami a zabezpečovať interné súhlasy

ČO VÁM ZA TO PONÚKAME?

• zajímavú pracovnú príležitosť v medzinárodnej skupine
• príležitosť zúčastňovať sa zaujímavých projektov
• možnosť osobného i profesného rastu
• zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
• ročný bonus na základe splnených KPI
• široký balíček zamestnaneckých benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odštartujte svoju kariéru. Radi Vás privítame vo svojich radoch.
Hľadáme do tímu spoľahlivú, samostatnú, iniciatívnu a motivovanú osobnosť na pracovnú pozíciu Manažér rozvoja siete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ČO BY STE MALI VEDIEŤ A MAŤ?

• skúsenosti s vyhľadávaním nových lokalít a rozvojom retailových sietí
• znalosť komerčných nehnuteľností
• orientáciu na výsledok
• schopnosť dlhodobo plánovať
• skúsenosť s Capex & Opex
• výborné vyjednávacie schopnosti
• schopnosť pracovať na rozličných projektech súčasne, multitasking
• angličtinu slovom aj písmom
• užívateľskú znalosť MS Office (Excel, Word, Power Point)
• ochotu cestovať v rámci SK aj zahraničia
• ochotu učiť sa a poznávať nových ľudí
• tímového ducha a odolnosť voči stresu

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3971315  Megjelentetés dátuma: 21.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac