Nitra - operátor výroby - LCD televízory

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
4,66 EUR/hod.dochádzkový + výkonnostný bonus do výšky 160€ v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch
- výroba LCD
- skrutkovanie
- balenie
- zásobovanie liniek
- 8h na 2 zmeny / ranná a poobedná
- v silnej sezóne ( september-december) aj nočné zmeny
- možnosť nadčasov

- základná mzda( v hrubom) od 4,66€, po 3 mesiacoch 5,14€
- variabilná zložka :dochádzkový + výkonnostný bonus do výšky 160€ v hrubom
- celková mzda v hrubom do výšky 895€, po 3 mesiacoch do výšky 970€
- príplatky podľa zákona
- zabezpečené ubytovanie (za 1€/deň)
- z ubytovne na pracovisko a späť zabezpečená doprava zdarma
- príspevok na závodné stravovanie
- možnosť zálohy

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie : 0911828201

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov vo výrobe produktov, akými sú notebooky, televízory, digitálne kamery, hracie konzoly a podobne. Objemom a kapacitou výroby je najväčším dodávateľom LCD televízorov pre celý európsky trh.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Precíznosť
Samostatnosť
Zodpovednosť

Nutný osobný pohovor na pobočke, písomné testy, testy zručnosti

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3965185  Megjelentetés dátuma: 6.10.2020  Alapbér (bruttó): 4,66 EUR/hod.