Fyzioterapeut v mestečku Počátky!

Mám záujem

Miesto práce

Počátky, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

30 000 Kč/mesiac- zmenové príplatky do výšky 7000Kč - benefity podľa mzdového poriadku

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

teljes munkaidő

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmena je život - ak chcete zmeniť svoje pôsobisko, alebo uvažujete, kde začať kariéru fyzioterapeuta, ste na vhodnom mieste. Nemocnica v mestečku Počátky robí výberové konanie na pozíciu fyzioterapeuta. Ubytovanie je poskytnuté.

  • ubytovanie
  • práca na zrekonštruovanej klinike
  • ústretový a ľudský prístup
  • krásny kraj Vysočina
  • stravovanie na pracovisku

Svoje životopisy posielajte na uvedenú mailovú adresu. Ak máte otázky, využite telefonický kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovanie zdravotníckych služieb.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Képzési szak

Fyzioterapia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Igen

  • empatia
  • komunikatívnosť
  • zameranie na klienta

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice
ID: 3946911  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 30 000 Kč/mesiac