Samostatný obchodný zástupca pre stredné Slovensko

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
1 000 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie až do výšky 600 EUR mesačne + ďalšie odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny rozvoj obchodných aktivít pri existujúcich aj nových zákazníkoch
- Stanovovanie a plnenie obchodných plánov vo zverenej oblasti, obchodná stratégia,
pravidelný reporting
- Identifikácia obchodných príležitostí, vedenie rokovaní s klientmi, vypracovanie
ponúk, vyjednávanie obchodných podmienok
- Každodenný priamy kontakt so zákazníkmi (osobný, telefonický, e-mailový)
- Sledovanie vývoja, trendov, noviniek a konkurencie v odvetví
- Zabezpečovanie kompletného popredajného servisu pre zákazníkov
- Spolupráca pri marketingových aktivitách (účasť na veľtrhoch a pod.)

Atraktívne mesačné hodnotenie pozostáva:
mesačný fix + osobné ohodnotenie až do výšky 600 EUR mesačne + ďalšie odmeny z predaja
- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- Vzdelávanie a školenia
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- služobný telefón, auto, PC

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hľadáme obchodníka s praxou v predaji poľnohospodárskych strojov, alebo techniky.

- Venujú sa predaju poľnohospodárskych strojov ( rôzne značky), konkrétne traktory kombajny, lisy, sejačky a pod.
- Servis – záručný a pozáručný
- Predaj náhradných dielov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- SŠ/VŠ vzdelanie technické, obchodné, poľnohospodárske
- Prax minimálne 3 roky aktívneho predaja, v predaji tovarov a služieb
- Samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť
- Prax v predaji poľnohospodárskej techniky
- Aktívna, motivovaná osobnosť s vynikajúcimi
vyjednávacími schopnosťami
- Obchodné uvažovanie, logické myslenie, dobrý
všeobecný prehľad
- Ochota učiť sa nové veci
- Schopnosť tímovej spolupráce

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3942524  Megjelentetés dátuma: 25.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac