Konštruktér v CAD Solidworks s pokročilou nemčinou do Michaloviec

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
900 - 2 000 EUR/mesiac+ 20% prémie /finálna fixná mzda sa odvíja od skúseností, navrhne sa na pohovore/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- konštruovanie rôznych dielov, zostáv v CAD Solidworks pre nemecky hovoriaceho zákazníka,
- rozpracuvávanie existujúcich koncepčných modelov podľa potrieb existujúcich výrobných zariadení,
- príprava výrobnej výkresovej dokumentácie,
- podpora projektového tímu pri vývoji nových produktov (plechové diely, komplexné montážne zostavy),
- implementovanie zmien do CAD,
- sústavná optimalizácia jestvujúcich konštrukcií a výrobných zariadení,
- operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov,
- prezentácia a komunikácia výsledkov, aj pred zákazníkmi (i v cudzom jazyku – NEMČINA je UPREDNOSTŇOVANÁ),
- starostlivosť o vzorkovanie nových dielov,
- vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov,
- aktívne sledovanie procesu projektu podľa termínov a projektových plánov,
- kalkulácie produktov, prevádzkových prostriedkov, ich kontrola vzhľadom na zadanie (cena / rozpočet), konštrukcie prípravkov, zariadení pre sériovú výrobu.

Pre vás:
- zabezpečený adaptačný proces,
- prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- práca v kvalifikovanom tíme,
- adekvátne platové ohodnotenie
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadujeme od vás:
- niekoľkoročné odborné skúsenosti v technicky náročnom výrobnom prostredí
- skúsenosti v oblasti konštrukcie (uprednostňujeme oblasť spracovania plechov)
- pragmatický, spôsob vykonávania činnosti a systematické spracovávanie úloh
- samostatné a zodpovedné vykonávanie zverených úloh.
- min.2 ročná prax na podobnej pozícii
- komunikatívna nemčina, alebo angličtina
- AutoCAD - pokročilý, SolidWorks - pokročilý

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3897919  Megjelentetés dátuma: 26.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac