Riaditeľ spoločnosti (výrobno-technický riaditeľ)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hencovce
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacfinálna mzda bude určená na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii riadiaceho pracovníka (manažéra) v celulózo-papierenskej výrobe budete zodpovedný za riadenie, organizáciu a kontrolu práce rozsiahlej prevádzky vo výrobe celulózy pri zaisťovaní úloh stanovených operatívnym plánom výroby.

Náplň práce:
• Riadenie a organizácia výroby (po stránke technickej, technologickej a personálnej).
• Koordinácia priebehu a väzieb výrobných činností vo výrobe celulózy
• Koordinácia výroby s ostatnými útvarmi organizácie.
• Operatívne riešenie organizačných a prevádzkových problémov vo výrobe celulózy
• Zostavovanie kapacitných plánov výroby celulózy
• Kontrola plnenia výrobných úloh na základe stanovených operatívnych plánov výroby.
• Kontrola zabezpečovania optimálneho využívania výrobných, prevádzkových a personálnych kapacít.

Ponúkame vám:
- Služobný automobil
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Sociálne výhody
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Stravovanie 0,90 € /obed
- Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Požadujeme od vás:
- VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
- Prax v odbore min. 5 rokov
- AJ výhodou
- Orientácia v normách a v technických podkladoch vo výrobe celulózy výhodou
- Prax v riadení min. 5 rokov počtu cca 250 ľudí
- Znalosť základných technických riešení a produktov
- Vodičské oprávnenie skupiny B (aktívny vodič)
- Analytické myslenie
- Praktické myslenie
- Technické myslenie
- Cieľavedomosť, Dominantnosť, Sebaovládanie, Sebaistota, Komunikatívnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3897918  Megjelentetés dátuma: 26.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac