Máš zdravotný preukaz na prácu s potravinami a sedíš doma? Poď brigádovať do pekárne priamo v Košiciach.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vamex, a.s., Lubina, Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3,34 - 8,02 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné práce pri výrobe pekárenských výrobkov, manipulačné práce, baliace práce, udržiavanie čistoty počas výroby na jednotlivých pracoviskách, kontrola poriadku, Upratovanie vo výrobných priestoroch

DOLEŽITÉ - platnosť preukazu nesmie byť dlhšia ako 2 roky!!!!

Možnosť výberu zmien podľa vlastného výberu
vhodné pre študentov, dôchodcov, počas materskej dovolenky, popri práci
zmennosť 8 hod / 12 hod. na výber z denných a nočných zmien

Informácie o výberovom konaní

Voľné pozície od 1.4.2020
V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, prosím, zašlite nám svoj životopis slovenskom jazyku na uvedenú mailovú adresu. Do predmetu e-mailu napíšte názov obsadzovanej pracovnej pozície. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Váš životopis!
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom pečiva

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nutnosť vlastniť platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami ( jeho platnosť je 2 roky!!)
prax s podobnou prácou - výhodou
dlhodobá brigáda

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3895481  Megjelentetés dátuma: 28.3.2020  Alapbér (bruttó): 3,34 EUR/hod.