Pohovor online: Učiteľ/ka ZŠ - prírodné vedy

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľa/ku Súkromnej základnej školy BESST s vyučovacím jazykom slovenským a anglickým. Učiteľ/ka bude vyučovať triedy s maximálne 16 žiakmi na 2. stupni ZŠ. Výučba prebieha len v anglickom jazyku.
Hľadáme učiteľa/ku, ktorý má otvorené srdce pre deti a vo vyučovaní uplatňuje inovatívne a zážitkové metódy, je kreatívny, rád hľadá nové spôsoby a riešenia a pracuje v tíme.

Aktívny anglický jazyk podmienkou.

• práca v inovatívnej a modernej škole, ktorá je súčasťou programu Cambridge University
• špičkové vybavenie : iPady, počítače, interaktívne tabule, moderné vyučovacie pomôcky
• motivujúce finančné ohodnotenie - príplatky od 100€ do 700€
• zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%
• práca v modernom prostredí a mladom, dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je Súkromná základná škola BESST - jediná škola v Trnavskom kraji, ktorá ponúka vzdelávanie podľa medzinárodných štandardov Cambridge University. História BESSTu sa začala písať v roku 2009 a dnes patrí k prestížnym školám so štatútom Cambridge International Centre, ktorý škole umožňuje poskytovať vzdelávanie akceptované na celom svete. Vysokú úroveň vyučovacieho procesu tu dopĺňa harmónia, priateľská atmosféra a komfortné moderne vybavené prostredie. Pre školu je tiež dôležité napĺňať jej poslanie: „S láskou a rešpektom sprevádzať deti na ich ceste za vzdelaním.“

Plat v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v súlade so stupnicou platových taríf podľa platových tried a platových stupňov
+ osobný príplatok v hodnote od 100€ do 700€

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
• využívanie inovatívnych metód
• ochota spolupracovať v tíme
• schopnosť zvládať záťažové situácie

- Kvalifikačné predpoklady a náplň práce v súlade s Vyhláškou MŠ SR č. 1/2020 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3894124  Megjelentetés dátuma: 17.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.