Skladník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mes po nástupnej dobe plat 1100€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
*Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
*Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
*Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
*Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
*Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
*Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

* práca v stabilnej spoločnosti
* priateľský kolektív
* preplácanie gastrolístkov na obed v plnej výške -5 €/deň
*pracovná doba od 8:00 do 16:30
* minimum nadčasov
*príspevok 50 € na kultúru na rok
* personal days - nárok 3 dni / rok ostať doma bez udania dôvodu
* pitný režim na pracovisku , káva

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre významnú obchodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskych súčiastok hľadáme šikovného skladníka.

Hľadáme mladého (ideálne okolo 30 rokov) a fyzicky zdatného kandidáta, priamo z Bratislavy.
Vlastné vozidlo k dispozícií na prepravu do práce podmienkou.

Nástupný plat: 900€ brutto, po skúšobnej dobe (3 mesiace) : 1100€ brutto

Požiadavky na zamestnanca

* práca v sklade výhodou
* fyzickú zdatnosť
* práca s počítačom
* spoľahlivosť
*vodičský preukaz sk. B

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3889339  Megjelentetés dátuma: 10.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.