Operátor lakovne v Hlohovci, zabezpečené ubytovanie zdarma a už v piatok nástup na ubytovňu!Bez vstupných pohovorov a testov!!!

Mám záujem

A munkavégzés helye

Hlohovec

Bérfeltételek (bruttó)

805 EUR/mesiac805 € + výkonnostná prémia 131 €, plus príplatky

A munkába lépés időpontja

14.2.2020

Munkaidő

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
  • vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola vyrobených dielov,
  • ich odmasťovanie,
  • stieranie,
  • lakovanie,
  • či leštenie.

Výkon práce je v Hlohovci
Ubytovanie zdarma
Príspevok na dopravu na pracovisko
Pravidelné zálohy
Dlhodobú a stabilnú prácu
Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
Príspevok na DDS, 3. pilier
Semestrálne odmeny vyplácané polročne (13. plat)

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a pošli životopis s fotkou ešte dnes a v piatok sa už môžeš ísť ubytovať.
Všetkým vhodným uchádzačom sa ozveme.
Volajte 0911 828 207 alebo pošlite životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom výrobkov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Dobrý zrak kvôli kontrole laku a brúseniu
Zodpovednosť
Flexibilita
Ochota a chuť pracovať
Manuálna zručnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Drevárska 1
05801 Poprad
ID: 3868635  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 805 EUR/mesiac