Kontrolór kvality

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
4,1 EUR/hod.4.10 E + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká Vás fyzicky nenáročná, ale zato zodpovedná práca pri manipulácii s dielmi a kontrole kvality na lakovacej linke.

Kontrolór u nás vykonáva :

- jednoduchú manipuláciu s ľahkými plastovým dielmi (nakladanie/vykladanie dielov z lakovacej linky)
- vizuálnu/optickú kontrolu lakovaných dielov a vyraďovanie nezhodných dielov
- evidenciu výsledky svojej činnosti
- pracuje v 2 alebo 3 zmennom režime

Zabezpečené ubytovanie
Starostlivosť koordinátora
Pitný režim
Stravovanie v závodnej jedálni s príspevkom zamestnávateľa
Bonus za odporúčanie kvalitného pracovníka 400 eur
Každý mesiac milá pozornosť pre každého zamestnanca (ovocie, darčeky, ...)
Firemné akcie s bohatým programom a tombolou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre lídra v priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

100% dobrý zrak, okuliare nám neprekážajú
skúsenosť s optickou kontrolou vyrobených dielov je veľkou výhodou
dobrý zdravotný stav
spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
manuálna zručnosť
schopnosť a záujem pracovať v tíme aj samostatne
ochota pracovať v zmennom režime: 2 zmeny 8 hod., 3 zmeny 12 hod.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3846820  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 4,1 EUR/hod.