Plánovač výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
1 100 EUR/mes (v závislosti od skúseností kandidáta sa môže zvyšovať)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie výroby semifinálnych a finálnych výrobkov na základe spracovania objednávok hotových výrobkov od zákazníka, výrobných kapacít a aktuálneho stavu zásob na sklade
- Analýza a optimalizácia procesov zameraných na zabezpečenie včasných dodávok k zákazníkovi
- Zodpovednosť za výšku a správnosť zásob v závode
- Plánovanie expedície
- Kontrola dodržiavania výrobného plánu

- Stabilná spoločnosť s možnosťou dlhodobého uplatnenia sa
- 10 % mesačné prémie
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Príspevky na stravovanie nad rámec zákona
- Letný ale aj zimný bonus
- Vernostné bonusy
- Príspevok do III.piliera
- Zabezpečená doprava na pracovné zmeny
- Rôzne darčeky vo forme vitamínových balíčkov, vianočných balíčkov
- Sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

- Prax na obdobnej pozícií v logistike cca 2 roky
- Anglický jazyk B1, prípadne Nemecký jazyk B1
- Zodpovednosť, tímový duch

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3845598  Megjelentetés dátuma: 10.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 EUR/mes (v závislosti od skúseností kandidáta sa môže zvyšovať)