Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Poď s nami vyrábať autosedačky pre svetové automobilové značky.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
Dohodou
735 EUR/mesiac + dochádzkový bonus vo výške 36,75€ + mesačný bonus vo výške 110,25€ + príplatky za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba špičkových autosedačiek
montáž dielov, obsluha montážnej linky
ochota pracovať vo viac zmennej prevádzke
kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

ubytovanie ZDARMA
doprava do/zo zamestnania ZDARMA
práca v modernej a príjemnej výrobe
stravné lístky
starostlivosť koordinátora

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 302 902.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

ID: 3784323  Megjelentetés dátuma: 20.2.2020  Alapbér (bruttó): 735 EUR/mesiac