SAP Specialist VIM (Vendor Invoice Management)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 600-3 000 EUR/mes V závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca pri projektoch pre významných klientov spoločnosti, ktorá zahŕňa analýzu požiadaviek, návrh a špecifikáciu budúceho riešenia. Implementácia riešenia na báze produktov OpenText v SAP prostredí. Využívanie programovacieho jazyka ABAP na úpravy štandardných riešení. Aktívna spolupráca s projektovým manažérom a tímom.

* atraktívne finančné ohodnotenie, ktoré sa odvíja od skúsenosti kandidáta
*výborný kolektív a pracovné prostredie
* možnosť odborného rastu
* možnosť získania certifikácií
* možnosť aktívneho využívania anglikého jazyka
* príspevky pre zamestnancov na šport
* rozvoj soft a hard skills
* notebook a mobil samozrejmosťou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Firma zameriavajúca sa na softvérové riešenia, so spokojnými zákazníkmi v tuzemsku ale aj v zahraničí. Dbá na spokojnosť zamestnanca a umožňuje mu osobnostne aj profesne rásť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

* vzdelanie v technickom smere
* prax aspoň 5 rokov
* schopnosť rozhodovania s vysokou mierou prioritizácie
* zodpovedný a profesionálny prístup
* aktívna komunikácia v anglickom jazyku
* ochota vzdelávať sa a rásť
* technická znalosť SAP
* všeobecná znalosť FI, MM a HR výhoda
* znalosť SAP WF, SQL
* dobré komunikačné zručnosti
* programovanie v ABAP

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3783453  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600-3 000 EUR/mes V závislosti od skúseností kandidáta