Šikovný nástrojár ochotný pracovať na 3 zmeny

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra region
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mes + pravidelné mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preventívna a nápravná údržba nástrojov
- Vykonávanie skúšok a úpravy nových procesov až po spustenie sériovej výroby
- Implementácia zlepšenia na nástrojoch
- Práca na kovoobrábacích strojoch

- Uvedený plat je minimálny + pravidelné mesačné bonusy a príplatky (celkovo mzda od 1500EUR a vyššie)
- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Vzdelávanie vo forme tréningov a školení

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ vzdelanie
- Skúsenosť na pozícii nástrojár
- Ochota pracovať na 3 zmeny

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3778689  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 250 EUR/mes + pravidelné mesačné bonusy