Referent odbytu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
1 100 EUR/mes Nástupný plat 1100€ brutto, po skúšobnej dobe rastie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Vypracovávanie cenových ponúk
- Spracovanie nových objednávok , faktúr
- Spracovanie rôznych podnetov od kolegov
- Aktívna komunikácia zo zákazníkmi spoločnosti, podávanie informácií o produktoch či už emailom alebo telefonicky

- Platové ohodnotenie v skúšobnej dobe 1100 € brutto, po skúšobnej dobe 1300€ brutto

- vianočná odmena
- Práca v priateľskom kolektíve
- Sick days
- Školenia
- Pevná pracovná doba bez nadčasov od 8:00 - 16:00, v piatok do 15:00

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre významnú obchodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskych súčiastok hľadáme šikovného referenta. Baví ťa administratívna práca a komunikácia so zákazníkmi? Neváhaj a kontaktuj nás, radi Ti povieme o pozícií viac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

*Stredoškolské vzdelanie technického zamerania*

*ANGLICKÝ jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom) - úroveň mierne pokročilý B1

* Prax v strojárskej firme VÝHODOU*

*Komunikatívny typ*

*Technický typ s technickými zručnosťami*

*Tímový hráč*

*Vodičský preukaz*

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3776624  Megjelentetés dátuma: 1.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 EUR/mes Nástupný plat 1100€ brutto, po skúšobnej dobe rastie.