Pracuj ako operátor výroby v medzinárodnej spoločnosti na Morave a zarábajte až 930€ !Nepremeškaj náborový príspevok 18000 Kč!!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kopřivnice, Česko
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy: 620€ + 310€ bonusy a príplatky+ náborový príspevok 18000Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž kovových konštrukcii sedadiel do automobilov
kontrola hotových výrobkov, balenie, hlásenie porúch

zárobok až 930€
príplatky za víkendy, sviatky, nočné a 12 hodinové zmeny
v prípade záujmu možnosť nadčasov
dopravu a kvalitné ubytovanie ZDARMA
stravovanie hradené v značnej miere zamestnávateľom
agentúrneho koordinátora priamo na pracovisku
náborový príspevok:
• po odpracování 3 mesiacob po sebe nasledujúcich: 6.000,- Kč brutto
• po odpracovaní bezprostredne následujíceho 4. mesiaca: 5.000,- Kč brutto
• po odpracovaní bezprostredne následujúceho 5. mesiaca: 7.000,- Kč brutto
Stabilnú prácu na TPP
prácu v modernom prostredí, v čistej a novej výrobnej hale
možnosť využiť dopravu do zamestnania zdarma

predchádzajúce skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou, nie však podmienkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v montáži autosedačiek pre popredného výrobcu automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

práca je vhodná pre všetkých, čo chcú získať prax v medzinárodnej automobilovej spoločnosti a byť pri zrode komponentov pre najväčšie a najznámejšie značky
ľudí, ktorí túžia vycestovať za zárobkom do Čiech

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3776414  Megjelentetés dátuma: 1.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy: 620€ + 310€ bonusy a príplatky+ náborový príspevok 18000Kč