Pracuj ako operátor výroby. Práca je vhodná pre mužov, ženy aj páry

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Mzdové podmienky (brutto)
724 - 1 100 EUR/mesiac724 € + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti. Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátor výroby s lákavým platom!

• Nakladanie a vykladanie pred pripravených komponentov hlavne predný a zadný nárazník na nosné vozíky, zásobovanie linky, balenie nárazníkov
• Vizuálna kontrola laku
• Leštenie nárazníkov
• Vychystávanie dielov na montáž
• Samotná montáž komponentov na nárazník
• Kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• Dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Pracuje sa na 3 zmenkový kalendár po 8 hodinové zmeny od pondelka do piatku (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná) víkendy sú voľné.

základná mzda: 742€ + 60 € dochádzkový bonus počas skúšobnej doby
po absolvovaní skúšobnej doby: 793€ + 130 € dochádzkový bonus

Ubytovanie a doprava do zamestnania ZDARMA
Príspevok na individuálne ubytovanie 120 €

výkonnostný bonus do 23% výšky základného platu
plus príplatky za nočné zmeny, víkendy, nadčasy, sviatky
13. plat
možnosť kariérne rásť
v prípade potreby poskytujeme zálohy
stravovanie 0,80 centov

Pre ďalšie informácie nám prosím pošlite svoj životopis, alebo nás kontaktujte uvedenom telefónom čísle. Preferujeme uchádzačov, ktorí majú záujem o stabilnú a dlhodobú prácu.

Kontaktná osoba: Zita Havrilová
Tel.: 0918 918 155
E-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre lídra v priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť,
ochota pracovať na zmeny,
zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa,
prax vo výrobnom prostredí aspoň jeden rok výhodou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3766992  Megjelentetés dátuma: 19.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 724 - 1 100 EUR/mesiac724 € + bonusy a príplatky