Účtovník/ Finančný účtovník do oblasti automotive

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mes Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečiť riadne a včasné ukončenie mesiaca
• zabezpečiť včasné a presné spracovanie nákupného procesu pre výrobné a nevýrobné položky
• vykonať zúčtovanie nevyrovnaných faktúr a žiadostí o schválenie nákupu (PAR)
• spolupracovať s vedúcimi oddelení na získanie súhlasu s faktúrami
• kontrolovať obsah faktúr za služby v súlade s podmienkami zákona o DPH
• včasné zaúčtovanie faktúr
• včasná príprava dokumentácie pre platby dodávateľom
• komunikovať s dodávateľmi o platbách
• príprava a účtovanie dokladov pri mesačnej uzávierke
• pravidelná kontrola a zosúlaďovanie účtovných kníh
• denný zápis transakcií do hlavnej knihy
• príprava podkladov pre audity a daňové audity
• príprava podkladov pre hlavného účtovníka / finančného manažéra

• flexibilný pracovný počas, pevná doba od 9:00 - 14:00
• príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
• letný a zimný bonus (podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti)
• vernostný bonus podľa odpracovaných rokov
• príjemný pracovný kolektív
• vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemné večierky a veľa ďalších benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hľadáme kandidátov, ktorí majú skúsenosti s účtovníctvom v AUTOMOTIVE, prípadne v inej výrobe do okresu Malacky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
• prípadne vysokoškolské vzdelanie (Bc./Mgr. stupeň)
• minimálne 2 roky na podobnej pozícii, ideálne v oblasti automotive či inej výrobe
• schopnosť pracovať samostatne
• ochota preberať zodpovednosť za svoje rozhodnutia
• schopnosť riešiť vzniknuté problémy
• pozornosť a zameranie a na detail
• anglický jazyk (spôsobilosť na denné použitie) alebo nemecký jazyk (mierne pokročilý )
• veľmi dobrá znalosť slovenského zákona o DPH a slovenských účtovných štandardov
• znalosť programu Excel (denné využívanie)

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3762106  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 EUR/mes Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta