System Engineer IT/ Automation (NEW PROJECT!)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora pri zavádzaní inžinierskych a riadiacich systémov
- Podpora užívateľov podnikových systémov na prvej úrovni
- Asistencia a podpora výrobných počítačových a komunikačných zariadení a softwarov
- Komunikácia s podporou druhej úrovne
- Vytváranie a údržba dokumentácie
- Podpora a údržba podnikových systémov
- Vykonávanie analýzy dát pre menežment
- Trénovanie užívateľov podľa potrieb vyplývajúcich zo zmien
- Administrácia serverov - WIN server 2012, 2016 (Fileserver, Printserver, DC, DNS, DHCP)
- Administrácia VMWARE 6.5
- Aktívny monitoring serverov (Aplikačné, komunikačné, HP Data protector, Veeam, DC, SMS, IIS, MS SQL)
- Konfigurácia a správa OPC serverov, PLC pripojení a HMI zariadení
- Profilaxia HW (servery PC&laptops, tlačiarne, faxy atď).
- Inštalácia a správa HW
- Znalost LAN/TCP protokol
- Inštalácia FTP a optickej kabeláže
- Konfigurovanie CISCO zariadení (switch, firewall, WLC, AP)
- Zodpovednosť za bezproblémovú prevádzku aplikácií
- Support užívateľom v plnom rozsahu
- Komunikácia s dodávateľmi aplikácií a riešení
- Spoluúčasť pri riešení zložitejších úloh, príprava a následná realizácia IT projektov
- Chuť učiť sa a rozvíjať nové riešenia
- Práca aj mimo štandardného pracovného času – pohotovosť

-Atraktívne finančné ohodnotenie plus polročné odmeny a bonusy
-Bohatý sociálny program
-Príspevky na dochádzanie
-Príspevky do III.piliera DP
-Podpora športových aktívít
-Teambuildingy
-Možnosť získania zaujímavej skúsenosti, ktorá obohatí profesionálny profil
-Možnosť kariérneho rastu
-Skvelé pracovné prostredie tvorené príjemným pracovným kolektívom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

V medzinárodnej automotive spoločnosti sa plánuje rozsiahly projekt v oblasti automatizácie. Pre každého člena tímu je to výborná skúsenosť, ktorá otvorí dvere do sveta inovácií. Pre tento projekt hľadáme človeka, ktorý bude supportovať jednotlivých členov pri administracií množstva novovzniknutých databáz ale nie len to. Bude sa podieľať pri zavádzaní inžinierskych a riadiacich systémov a . Pokiaľ máš skúsenosti (získané vzdelaním alebo praxou) v smere automatizácie alebo robotiky si zaujímavým kandidátom pre náš projekt.

Hľadáme človeka na dlhodobú spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Prax z výrobnej spoločnosti je výhodou
-Znalosť v oblasti SW a HW stredná až vyššia úroveň
-Skúsenosť s administráciou aplikačných serverov (Edmanager, Netbackap, ...)
-Administrácia OS (WIN, Linux, UNIX)
-Znalosť SQL a databázových systémov MYSQL
-Základné skúsenosti so sieťami/sieťovou komunikáciou LAN, WAN, Wi-fi
-MS OFFICE
-Znalosť v infraštruktúre LAN-FTP a koax kabeláže
-Základné znalosti v konfigurovaní CISCO zariadení (router,switch, firewall, ...)

-Samostatnosť a dôslednosť
-Spoľahlivosť a systematický prístup
-Proaktivita
-Komunikatívnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3758146  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 EUR/mes