Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátor výroby Brandýs nad Labem

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
od 22 000KČ / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
práca na výrobných linkách, s počtom max.10 ľudí, práca v stoji, ale fyzicky nie je náročná, vhodná pre ženy aj pre mužov, linky sú poloautomatizované, kde sa zakladajú komponenty ( malé, ale aj veľké ), z ktorých sa poskladá výrobok, pracuje sa so vzduchovým šrubovákom.

- náborový bonus 10 000 Kč (cca. 400 €) po odpracovanom polroku
- výkonnostné prémie až do výšky 2 500 Kč (cca 100 €)
- možnosť zvozu firemným autobusom z okolia Brandýsu nad Labem
- motivačné príplatky a možnosť nadčasov
- stravné lístky v hodnote 150 Kč (cca. 6 €, polovicu hradí zamestnanec)
- pracovný odev zdarma
- kantína s výberom jedál od raňajok až po večeru
- kuchynky s možnosťou ohrevu vlastného jedla a odpočinku
- občerstvenie priamo na pracovisku formou nápojových a stravovacích automatov
- lekárska prehliadka na pracovisku, výpis z karty nie je potrebný
- práca pre svetovú špičku so zvučným menom
- ubytovanie zabezpečené 4 200KČ mesačne

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 664 444.
Kontakovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je svetovo známy dodávateľ v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

-fyzická zdatnosť
-ochota pracovať na zmeny
-zodpovednosť a disciplína
-chuť do práce

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3757489  Megjelentetés dátuma: 5.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 22 000KČ / mesačne