Obchodný zástupca - oblasť stavebníctvo

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Brno - město
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mes (32 000 CZK) + výrazné bonusy z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celý život ti hovorili, že si rodený obchodník?
Si komunikatívny a rád vyjednávaš?
Hľadáš si prácu, v ktorej ocenia tvoju dynamickosť a ambicióznosť?

Náplň práce :
• akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich klientov spoločnosti od Brna až po Prahu
• vedenie obchodných rokovaní a predstavenie produktov
• realizácia predaja služieb, produktov a vykonávanie s tým spojených administratívnych činností
• príprava cenových ponúk
• reporting ohľadom výsledkov predaja

- zaujímavé finančné ohodnotenie ( na základe KPI's a prineseného zisku)
- práca v zodpovednej a profesionálnej spoločnosti
- firemné auto, telefón, notebook
- veľká dávka samostatnosti a flexibility
- stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hľadáme šikovného česky hovoriaceho obchodníka, ktorý dokáže pracovať samostatne a dá sa naňho spoľahnúť. Skúsenosti s predajom sú veľkou výhodou, ale vieme dať šancu aj ľuďom ktorí svoju kariéru v obchode práve rozbiehajú a majú za sebou len základnú skúsenosť v oblasti obchodu.

V rámci Čiech sa jedná o vytváranie nového tímu obchodníkov, čo umožňuje vytvoriť si vlastnú klientelu a rýchlo kariérne rásť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti a orientáciu na predaj
- technické myslenie
- reprezentatívnosť a profesionálny prejav
- schopnosť samostatne pracovať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3741149  Megjelentetés dátuma: 16.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 EUR/mes (32 000 CZK) + výrazné bonusy z predaja