Risk Manager

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený Risk Manažér, ktorý má rád výzvy a dokáže sa nielen držať procesov, ale ich aj vytvárať?
Hľadáme ambiciózneho človeka s poriadnou dávkou energie, ktorému vyhovuje kreatívne pracovné prostredie.

Pracovnou náplňou bude:

- Identifikovanie rizík súvisiacich s podnikateľskou činnosťou spoločnosti
- Vypracovávanie stratégie riadenia rizík
- Nastavovanie metodiky a procesov zameraných na kontrolu a riadenie rizík
- Pravidelné vyhodnocovanie rizík, určovanie pravdepodobnosti a dopadov ich výskytu
- Vypracovávanie a aktualizovanie interných predpisov súvisiacich s riadením rizík
- Vypracovávanie správ a odporúčaní pre vedenie spoločnosti

- prácu v príjemnom, aktívnom a motivovanom kolektíve
- prácu mimo korporátu, bez zdĺhavých procesov
- možnosť sebarealizácie a samostatnej práce, ale aj odborný dohľad
- flexibilný pracovný čas
- prácu v úplnom centre Bratislavy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je poisťovňa, ktorej produkty patria k najinovatívnejším na trhu. Nejedná sa o klasickú poisťovňu s prísne nastavenými procesmi, snaží sa o to, aby sa svojou ponukou mohla prispôsobiť stále meniacemu sa trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 2 ročnú prax na obdobnej pozícii
- VŠ: poistno-matematická veda, finančná ekonomika, štatistika a / alebo matematika
- skúsenosti v rámci controllingu (audit, risk, compliance) a solvency ( legislation, methodology and reporting)
- výborné komunikačné schopnosti
- analytické a logické myslenie
- samostatnosť, ale zároveň schopnosť pracovať v tíme

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3735524  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 EUR/mes