Hľadáš prácu ako vodič VZV? Zarábaj 960€ u nás!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Termín nástupu
ihned
788 - 976 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy : 788€ + 188€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava materiálu pomocovu VZV aj ručne v sklade
- práce v sklade, priprava materiálu, zaskladňovanie a vyskaldňovanie materiálov a konštrukcii na sedačky
- navažanie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
- manuálne balenie sedačiek a prípadva k nákladke - nakládanie hotových autosedačiek do kamionov pre dalšiu distribúciu

MZDOVÝ MODEL Skladník VZV Lear Voderady a ostatné výhody
• Základná mzda 788 € /mesiac brutto
• Dochádzkový bonus od prvého mesiaca max. 5% zo základnej mzdy ( max do výšky 39,40€)
• Mesačný výkonnostný bonus od prvého mesiaca- max 15% ( max do výšky 118,20€) zo základnej mzdy daného mesiaca (indikátory sú bezproblémová dochádzka, žiadne disciplinárne problémy, produktivita zmeny)
• Práca nadčas počas prac. zmeny 25%,
• Príplatok za prácu v noci: 0,90€ / hod (22:00 - 06:00)
• Príplatok za prácu v Sobotu: 50%
• Príplatok za prácu v Nedeľu: 50%
• Príplatok za sviatok 100%
• pravidelne zálohy na mzdu vždy v piatok
• doprava z viacerých smerov zdarma
• ponuka ubytovania zdarma na ubytovni v Trnave poprípade na rodinných domoch.
• závodné stravovanie za 1€
• vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
• tréningové centrum
Ubytovanie a doprava zdarma. V prípade senioritného záujmu o prácu ubytovnie vo vyššom štandarde na rodinnom dome v bielom kostole alebo Trnave.
• Stravovanie je zabezpečené v závodnej jedálni. Operátor si prispieva na jedno jedlo sumou 1€, výsledná suma príspevku so strany zamestnanca sa hradí formou zrážky so mzdy za daný mesiac

práca v 3- zmennej prevádzke ako súčasť oddelenia logistiky,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder vo výrobe sedačiek do áut

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

platný preukaz VZV skupina C a W1
• ochota pracovať na zmeny
• skúsenosti v JIT závode na oddelení logistiky sú výhodou
• zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky materiálom,
• zúčastňovanie sa pravidelných inventúr,

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3735174  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 788 - 976 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy : 788€ + 188€ bonusy a príplatky