Neváhajte - nástup už 9.12.2019 - pohovor v piatok 6.12.2019 Operátor výroby v Lozorne!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
až 1000 € (vrátane príplatkov a bonusov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová ponuka - stredisko v Lozorne naberá nových pracovníkov!

Náplň práce:
- výroba a kompletizácia plastových nádrží
- montovanie a zakládanie jednotlivých komponentov ako sú plastové hadičky vodiace PHM k nádrži, inštalácia senzorov a čerpadla priamo do nádrže
- dôležitá je stála kontrola vylisovaných dielov
- práca v stoj na 12 hodinových zmenách v stoji
- Možnosť zvozu z Malaciek!

- starostlivosť koordinátora
- možnosť nadčasov
- práca v 12 h zmenách
- možnosť ubytovania
• Základná hodinová mzda v skúšobnej dobe 4,57€ brutto na montážnu linku „ASSY“
• Základná hodinová mzda po skúšobnej dobe 4,90€ brutto na montážnu linku „ASSY“
• Základná hodinová mzda v skúšobnej dobe 5,00€ brutto na vyfukovaní „BMM“
• Základná hodinová mzda po skúšobnej dobe 5,36€ brutto na vyfukovaní „BMM“
• Výkonnostný bonus (negarantovaná odmena): 100 EUR / mesačne brutto za plný odpracovaný fond pracovného času a splnenie výkonu
• Dochádzková prémia (negarantovaná zložka mzdy): 80 EUR mesačne (dochádzková prémia). Pri 100%tnej dochádzke!
• Výplatný termín je 15. deň nasledujúceho kalendárneho mesiaca
Možnosť nadčasov!

Informácie o výberovom konaní

Nie je na čo čakať!!!!

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis : [email protected]

alebo nás kontaktujte telefonický : 0911 337 826
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Popredný výrobca pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- prax vo výrobe aspoň 1 rok veľkou výhodou
- šikovnosť
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3697048  Megjelentetés dátuma: 3.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: až 1000 € (vrátane príplatkov a bonusov)