Nová pracovná ponuka v Holíči pri výrobe automobilových komponentov. Ubytovanie, doprava zabezpečené.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700€ + 365€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože. (Sortiment výroby- stredové konzoly, palubové dosky, lakťové opierky, výplne dverí)

Náplň práce:

- nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
- vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
- obsluha strojov
- zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
- vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

- možnosť kariérneho rastu
- možnosť dostávania záloh
- plne hradené ubytovanie
- nárast platu na základe zručnosti
- vernostné finančné odmeny ( pracovné a životné jubilea, bonus pri narodení dieťaťa, pri uzavretí manželstva a pod)
- 13. a 14. plat
- výkonnostný bonus: 115 €/mesiac
- dochádzkový bonus: 50 €/mesiac

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis na [email protected], alebo zavolajte na 0911 828 204

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá produkciou interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálnu zručnosť
- precíznosť
- ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
- samostatnosť
- prax z výroby veľkou výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3679632  Megjelentetés dátuma: 28.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€ + 365€ bonusy