Výroba interierových doplnkov pre automobilový priemysel. Holíč ubytovanie Zdarma !

Mám záujem

A munkavégzés helye

Holíč

A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások

735€ + bonusy a príplatky

A munkába lépés időpontja

Dohodou

Munkaidő

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
obsluha strojov
zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

zabezpečíme Ti ubytovanie zdarma
možnosť záloh
možnosť stravovania v kantíne iba za 0,31€

Ak vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať zaslaním CV na nižšie uvedený email alebo na tel. čísle 0904 994 444 stačí prezvoniť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zodpovednosť
Samostatnosť
Zručnosť
Chuť pracovať

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Murgašová 1
083 01 Sabinov
ID: 3670727   Megjelentetés dátuma: 29.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   735€ + bonusy a príplatky