Finančný analytik (okres Topoľčany)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Topoľčany
1 300 EUR/mes Výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- participácia na príprave obchodno-finančného plánu, prognóz (forecast) vývoja
- príprava pravidelného mesačného a kvartálneho reportingu výsledkov spoločnosti pre manažment spoločnosti vrátane vyhodnocovania odchýlok voči plánu
- sledovanie a vyhodnocovanie vývoja v oblasti nákladovosti, ako aj ukazovateľov rentability a produktivity podľa štandardných účtovných výkazov (súvaha, výsledovka, cash flow).
- vyhodnocovanie výkonnosti spoločnosti a príprava návrhov opatrení na zlepšenie
- kontrola dát a vstupných údajov
- práca na projektoch (príprava prezentácií, obchodných plánov, podkladov pre manažment ....)
- implementácia zlepšení v príprave reportingu (automatizácia)

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- byť súčasťou novoznikajúho tímu
- možnosť neustále sa učiť a zlepšovať pod vedením nadriadeného
- motivujúce platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Si analytický typ? Orientuješ sa v číslach a tabuľkách? Rád by si bol súčasťou novovznikajúceho tímu? Tak potom neváhaj a pridaj sa k nám!
Pre nášho klienta v oblasti výroby plastov hľadáme človeka, ktorý sa vie orientovať vo výkazoch spoločnosti a je ochotný robiť support finančnému riaditeľovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, ideálne v oblasti ekonomiky alebo finančnej matematiky
- ideálne 3 až 4 roky skúsenosti
- skúsenosti s MS Office (Excel, Power Point a Word)
- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
- analytické a logické zmýšľanie
- dôslednosť a orientácia na detail

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3660317  Megjelentetés dátuma: 6.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 EUR/mes Výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta