Obchodný zástupca s medzinárodným zastúpením

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre Vás Slovensko primalé?
Radosť z vyjednávania a dosahovania cieľov je to čo Vás posúva ďalej?
Viete si samostatne určiť cestu, ktorá Vás privedie k cieľu?

Slovenská firma, ktorá však svojím zmýšľaním, kultúrou a klientelou nie je až tak slovenská...hľadá do svojho tímu nového obchodníka.

Čo bude náplňou práce?

• akvizícia nových klientov v rámci Slovenska a Európy
• vedenie obchodných rokovaní a predstavenie produktov
• príprava a realizácia tendrov
• príprava cenových ponúk a administratívnej časti predaja
• reporting ohľadom výsledkov predaja

- prácu v spoločnosti s exkluzívnym produktom
- klientelu na vysokej úrovni
- možnosť rozbehnúť kariéru v oblasti obchodu a vytvoriť si silné meno na trhu
- auto - aj na súkromné účely bez počítania km
- notebook, telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná pôsobí na trhu už 25 rokov. Je zameraná na výrobu exkluzívneho nábytku na mieru, ktorý nájdete v hoteloch, kanceláriách a ministerstvách.

Ponúkaná fixná mzda sa môže zdať niekomu nízka, ale obchodník na tejto pozícii pracuje so zaujímavými čiastkami a má možnosť uchádzať sa o tie najzaujímavejšie tendre aké sa na trhu vyskytnú a byť konkurencieschopný.

Roky skúseností a znalosť trhu si síce náš klient váži, ale dôležitejšie ako to je preňho aby mal človeka ťah na bránku a jeho produkt odreprezentoval tak ako si zaslúži. Hľadáme niekoho kto má zdravú dávku drzosti a jedno odmietnutie ho nepoloží do kolien, ale zároveň sa bude vedieť vyjadrovať na úrovni a zastupovať nielen seba, ale celú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- znalosť Anj alebo Nem jazyka - B2/C1 - slovom aj písmom
- ochotu cestovať - každý obchodník má priradenú vlastnú oblasť pôsobnosti - 2 dni do týždňa sa reportuje v Bánovciach nad Bebravou
- silnú obchodnícku osobnosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- orientáciu na výsledky a dosahovanie úspechu
- výborné komunikačné schopnosti

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3658164  Megjelentetés dátuma: 3.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.