Účtovník/čka s praxou vo výrobnej spoločnosti

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plní úlohy, ktoré sú mu zverené jeho nadriadenými.
- Prevádza účtovné úlohy nákupu,inventárne operácie a iné rozličné operácie
- Sleduje dodávateľské účty
- Organizuje svoju vlastnú prácu spôsobom,ktorý rešpektuje stanovený plán a riadi sa jeho prioritami
- Neustále sa stará o skvalitňovanie vedenia informácií a potrebných postupov.
- Zostavuje mesačnú tabuľku ukazovateľov a zaisťuje jej vysvetlenie
- Zaisťuje a stará sa o vyhotovenie účtovných písomností v súlade s platnými predpismi.
- Dbá na to, aby bolo možné kedykoľvek zdôvodniť vystavené položky a účtovné saldo.
- Pripravuje mesačné bilancie, finančné hlásenia a pravidelné stavy účtov.
- Sleduje vývoj v práve a nariadeniach, vynakladá maximálnu iniciatívu pre zisk a rozšírenie
týchto informácií.
- Zúčastňuje sa školenia svojich spolupracovníkov.
- Vytvára mesačnú priznanie DPH s Súhrnný výkaz

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte mailom na:
[email protected]
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

5

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Práca s PC /Excel, Word, Outlook/
• Prax minimálne 5 rokov na obdobnej pozícií vo výrobnej firme
• Znalosť zákona o DPH, transakcie v rámci SR a EU ako aj Smernice č. 2006/112/ES
• Dôraz na dodržiavanie legislatívy : zákony o účtovníctve, DPH
• Znalosť colného zákona
• 100 % zodpovednosť a flexibilita

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3642475  Megjelentetés dátuma: 23.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€ + bonusy