Nová pracovná príležitosť v Nemecku. Práca v sklade.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Termín nástupu
od 1.4.2019 do 31.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
základ mzdy od 12€/hod. Brutto + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základ mzdy v skúšobnej dobe je 12€/hod. Brutto, po skúšobnej dobe 12,50€/hod. Brutto.
Hľadáme nových zamestnancov na obsadenie dvoch pracovných pozícií:
Skladový manipulant
- naskladňovanie a vyskladňovanie záhradnej techniky vážiacej do 40kg,
- balenie od paliet až po malé diely,
- kompletizácia objednávok formou Pick by Light,
- spracovanie objednávok bez papiera na základe vizuálnej signalizácie,
- elektronické spracovanie dát.
Vodič VZV:
- preprava tovaru na vzv, nzv a retrákom,
- nakladanie a vykladanie nákl. áut a kontajnerov /aj ručne/,
- práce podľa pokynov majstra a pomocné práce.

Ubytovanie: ZDARMA /víkendové domčeky/
Zmeny: ranná a poobedná
Preplatenie cesty Slovensko - Nemecko jednorázovo
Možnosť záloh po 2 odpracovaných týždňoch

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štrukturovaný životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 774 444.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Stabilná spoločnosť a svetový výrobca inteligentných výrobkov a systémov pre zavlažovanie záhrad a údržbu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Podmienkou je vlastné motorové vozidlo
Platný preukaz VZV C a W1 - pozícia vodič VZV
Predchádzajúca prax na VZV podmienkou - pozícia vodič VZV
Skúsenosti s prácou v sklade výhodou - pozícia skladník.
Spoľahlivosť, flexibilita,
Ochota pracovať nadčas
Ochota pracovať na zmeny

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3620478  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základ mzdy od 12€/hod. Brutto + zákonné príplatky