Pomocný operátor

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
január
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiacodmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce, baliace práce, triedenie materiálov, zodpovedá za 5S na zverenom úseku, dodržiava BOZP

Príspevok na ubytovanie, práca vhodnejšia pre mužov, možnosť nadčasov, gastrolistky v hodnote 5,85 eur, práca na 3 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov akustických komponentov určených pre automobilový priemysel. Klient prevádzkuje po celom svete viac ako 70 výrobných závodov, ktoré zamestnávajú viac ako 11 000 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, zodpovednosť, dochvíľnosť, chuť pracovať a učiť sa

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3556877  Megjelentetés dátuma: 19.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac