Inšpektor schvaľovania vozidiel

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientuješ sa v automobilovom priemysle? Hľadáme človeka, ktorý je ochotný cestovať a vyzná sa v problematike overovania vozidiel.

Náplňou práce bude nasledovné:
- Meranie a skúšky vozidiel podľa predpisov
- Príprava protokolov o skúškach
- Komunikácia s okresnými úradmi SR, Ministerstvom dopravy a výstavby SR a taktiež so zákazníkmi
- Vedenie a spravovanie dokumentácie zákaziek a projektov
- Sledovanie legislatívy a jej aktualizácie

- Mzda začínajúca od 1250 EUR + variabilná zložka 20%
- Jazykové kurzy
- Sick days
- Príspevok do DDS
- Flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti poskytovania inšpekčných a certifikačných služieb."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ/VŠ technického zamerania
- Skúsenosti v oblasti schvaľovania alebo skúšobníctva vozidiel podmienkou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Maďarčina výhodou
- Vodičský preukaz sk. B
- Ochota cestovať (kandidát bude pôsobiť v rámci západného Slovenska v závislosti od zákaziek, zvyšok administratívnej práce sa rieši z domu resp. na pobočke v Bratislave)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3556764  Megjelentetés dátuma: 8.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 250 EUR/mes