Privyrob si na Vianoce - Skvelá brigáda v potravinárskej výrobe ( pomocný pracovník ). mzda o 2,76 eur/ hod do 5,21 EUR /hod.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vamex, a.s., Lubina, Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 2,76 eur / hod. až do 5,21 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné práce pri výrobe pekarenských výrobkov, manipulačné práce, baliace práce, udržiavanie čistoty počas výroby na jednotlivých pracoviskách, kontrola poriadku, Upratovanie vo výrobných priestoroch

-Možnosť výberu zmien podľa vlastného výberu
- vhodné pre študentov, dôchodcov, počas materskej dovolenky.
- zmenosť 8 hod / 12 hod.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, prosím, zašlite nám svoj životopis slovenskom jazyku na uvedenú mailovú adresu. Do predmetu e-mailu napíšte názov obsadzovanej pracovnej pozície. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Váš životopis!
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom pečiva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nutnosť vlastniť zdravotná preukaz pre prácu s potravinami
prax s podobnou prácou - výhodou
dlhodobá brigáda

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3552850  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2,76 eur / hod. až do 5,21 eur/hod