Hľadáme brúsiča kovov iba na dennú smenu! 7,5 hodiny denne

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
od 579 - 750 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- Brúsenie súčiastok z kovu alebo iných technických materiálov s predpísanou presnosťou .

Stupeň náročnosti 2:
- Brúsenie súčiastok s plochou valcovou, na plocho , brúsenie tvarových nožov, výstružníkov, vrtákov, výhrubníkov,
- Nastavenie valcovačky závitov a valcovanie závitov.

Stupeň náročnosti 3:
- Brúsenie zubov ozubených kolies, sacích a výfukových ventilov, modulových fréz, fréz na zazubenie, zložitých rezných nástrojov,
- Brúsenie valcových čapov zalomeného hriadeľa pred naváraním a nahrubo po naváraní,
- Brúsenie súčiastok na CNC brúskach,
- Programovanie CNC brúsok.

Ponúkame Vám:
- benefity sociálneho programu podľa kolektívnej zmluvy
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- 37,5 hod pracovný týždeň
- platená nadčasová práca
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- finančné benefity z Kolektívnej zmluvy ( príspevok pred dovolenkou a Vianocami )
- dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu
- príspevok na ubytovanie
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok na detské tábory
- odmena pri životnom jubileu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- stravovanie v priestoroch zamestnávateľa
- menu za 0,85 €
- eventy pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- Deň detí, Mikuláš, Deň zdravia pod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je významnou dielňou na opravy lokomotív v strednej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Od Vás požadujeme:
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu, manuálna zručnosť, dôslednosť, precíznosť, praktické myslenie, pozornosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3552596  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 579 - 750 EUR/mes