Údržbár - nastavovač vstrekolisov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 725 - 755€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva nastavenie vstrekolisu a upínanie nástrojov podľa aktuálnych
požiadaviek výroby
• Nastavuje, ošetruje a realizuje údržbu vstrekolisov
• Vymieňa formy, zabezpečuje spustenie série v výrobe so súhlasom
oddelenia kvality
• Kontroluje lisovacie parametre
• Kontroluje lisovacie formy pred spustením výroby, zabezpečuje jej zapojenie
• Operatívne odstraňuje poruchy a nedostatky v procese vstrekovania
• Vykonáva pravidelnú, dennú, údržbu foriem
• Rieši problémy s tímom výroby a kvality, sleduje čistotu a poriadok (5s) na hale, okolo lisov, na lise a v dielni
• Sleduje program údržby, eviduje údaje
• Vykonáva preventívne údržby na strojných zariadeniach
• Vykonáva reparačnú údržbu na strojných zariadeniach na základe
požiadaviek a realizuje následne opravy
• Eviduje vykonané údržbárske zásahy do strojov
• Zabezpečuje dopĺňanie materiálu – granulátu
• V Rámci údržby Podáva návrhy na optimalizácie

Ide o prácu na TPP priamo pod kmeň (interný stav spoločnosti)

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte mailom na:
[email protected]
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta. Ďakujeme za porozumenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ostatná priemyselná výroba

• medzinárodná automotive spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske /mechanik-nastavovač/

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Požadované vzdelanie : stredoškolské - technického zamerania,
• Zameranie, odbor: elektrotechnické, strojárske, vyučený v odbore elektromechanik
• Vyhláška 21§, 22§, 23§ - výhodou
• Ználosť PC : : Microsoft Word
Microsoft Excel
Microsoft Outlook

- ovládanie základov vstrekovania termoplastov
- prax na pozícii údržbár vstrekolisov – výhodou
- znalosť mechaniky a elektrotechniky

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3543561  Megjelentetés dátuma: 5.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 725 - 755€ + bonusy