Príď na pobočku do Sabinova a my Vás zamestnáme v Pardubiciach (Operátor výroby)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Pardubice, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 19000KČ mesačne + mesačné bonusy až do 2500KČ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu a nemáš problém aj vycestovať do Pardubíc?
V nedeľu ťa odvezieme našou dopravou zdarma a ubytujeme na našej ubytovni zdarma.
Tvojou prácou bude :
montáž elektrotechnických komponentov,
testovanie,
kontrolovanie,
balenie,
práca na 8 hodín

doprava do Pardubíc zabezpečená zdarma
ubytovanie v Pardubiciach zabezpečené zdarma
výhodné platové podmienky
možnosť záloh po prvom odpracovanom týždni
odchod do práce vždy v nedeľu na prvý nástup zdarma z nástupných miest Bardejov, Prešov, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Martin, Žilina, Byťča.
práca pre českého zamestnávateľa na českú zmluvu

ak vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, poprípade emailom alebo osobne na pobočke v Sabinove.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je uznávaným globálnym leadrom v poskytovaní kompletných riešení v oblasti IT a produkciou spotrebnej elektroniky až po výroby súčiastok pre komunikačné a elektronické zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3516516  Megjelentetés dátuma: 23.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 19000KČ mesačne + mesačné bonusy až do 2500KČ