Chceš zarábať 900€ ? Zamestnaj sa u nás ako operátor výroby ešte dnes!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
700€ + 200€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 136 000 zamestnancov. Ponúkame ti pozíciu operátora výroby v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedačiek pre luxusné automobily.
Čo bude tvojou náplňou práce?
výroba a kompletizácia autosedačiek
naťahovanie poťahov na autosedačky
zakladanie jednotlivých komponentov
kontrola vyrobených dielov
práca v stoji

Čo u nás získaš?
900€ € mzdu s bonusmi a príplatkami
105 € mesačný výkonnostný bonus
35 € dochádzkový bonus
700€ základná zložka mzdy
príplatok za prácu v noci, cez víkendy a cez sviatky
dopravu do práce a z práce ZADARMO
ubytovanie taktiež zadarmo
stravné lístky v hodnote 3,60

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Líder v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3420542  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€ + 200€ bonusy a príplatky