Pracovník výroby - ubytování, možnost práce i na dohodu

Manuvia, a. s.

Brandýs nad Orlicí, Pardubický kraj, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká práce Vás čeká?
- práce na svařovacích robotech - základní obsluha, vkládaní materiálu a vyndávání hotových výrobků
- práce na třísměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- práci na HPP nebo dohodu
- ochranné pracovní pomůcky zdarma
- zajímavé a motivující platové ohodnocení
- garantovaný výplatní termín
- nástupy jsou průběžné, na termínu nástupu se dá individuálně dohodnout
- možnost přesčasu
- vyplácení záloh
- možnost ubytování

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle 733 166 609 nebo mi zašlete Váš životopis na [email protected]
Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

POdnik se zabývá výrobou sedadel, která nacházejí uplatnění v různých typech a druzích vozidel, jako například v nákladních automobilech, autobusech atd.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- praxi na pozici operátor na svařovací roboty
- ochotu pracovat
- časovou flexibilitu
- ochota práce na třísměnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3357891  Megjelentetés dátuma: 17.4.2018