Montážny pracovník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
623 Eur/brutto plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha technologických zariadení vo výrobe
- výroba svetiel do automobilov

- stravné lístky v hodnote 3,83 eur
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- bonus za 4 zmennú prevádzku
- bezplatná doprava do zamestnania
- stravovanie v závodnej jedálni

Informácie o výberovom konaní

- práca na 4 zmennú prevádzku
- bohatý sociálny program ( 13 a 14. plat )
- 20% variabilná zložka mzdy
- benefit za odporúčanie kandidáta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 34 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S viac ako 6 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí k významným tvorcom inovácií na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- dobrý zrak
- ochota robiť nadčasy

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3353254  Megjelentetés dátuma: 30.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 623 Eur/brutto plus bonusy