Špeditér/ ka s možnosťou výkonu práce: Trenčín, Strečno, Senec, Poprad, Prešov, Košice, Nitra alebo Zvolen. Nutná prax priamo na podobnej pozícii.

Manuvia, a. s.

okres Senec, okres Zvolen, okres Žilina, okres Trenčín, okres Nitra, okres Poprad, Košice
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špeditér:
- Realizuje obchodnú stratégiu
- Vyhľadáva a získava nových klientov
- Spracováva cenové ponuky
- Zabezpečuje evidenciu objednávok
- Zabezpečuje kooperáciu s cudzími dopravcami a špedíciami, vrátane zahraničných klientov,
- Neustále sleduje priebeh dopravy
- Po zistení nezhôd a reklamácii okamžite zabezpečuje potrebné administratívne úkony na ich riešenie
- Denne uzatvára objednávky prepráv pre dopravcu a zapisuje ich do príslušného software
- Denne sleduje výkony pridelených klientov a navrhuje možné zlepšenia
- Zabezpečí okamžite prerušenie, skončenie spolupráce s klientom v prípade neplnenia si dohodnutých podmienok
- Vedie zoznam „kartotéku“ potenciálnych klientov a na týždennej báze podáva správu vedúcemu pobočky

- Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej
k lídrom na slovenskom trhu
- Mobil

V prípade splnenia podmienok uvedených v inzeráte, pošlite mi prosím svoj životopis na [email protected]. Ďakujem všetkým za záujem, budem kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť patriaca medzi popredných poskytovateľov komplexných prepravných a logistických služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Odbor dopravy veľkou výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax na pozícii špeditér - PODMIENKOU
- Samostatnosť
- Časová flexibilita
- Komunikatívnosť
- Trestná bezúhonnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3335324  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou