Senior Logistics Officer - práca v Lozorne pre Vás!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívne mzdové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec vykonáva v zmysle svojej pracovnej pozície činnosti:
- podľa požiadaviek na expedíciu výrobných kapacít plánuje výrobu nádrží, náhradných a ďalších dielov prideleného produktu
- Plánuje nákup materiálu a komponentov pre výrobu prideleného produktu
- Zodpovedá za objednávanie komponentov a materiálu pre výrobu prideleného produktu
- Organizuje proces dovozu komponentov a materiálu pre výrobu prideleného produktu
- Organizuje expedíciu hotových nádrží, ďalších dielov prideleného produktu a požadovaných náhradných dielov zo závodu zákazníkovi
- Realizuje plynulú komunikáciu so stanoveným zákazníckym centrom
- Sleduje obeh dokladov, týkajúcich sa nákupu materiálov
- Zabezpečuje vykonanie pravidelných inventúr skladových materiálov
- Zabezpečuje externú prepravu a colné náležitosti prostredníctvom dodávateľských firiem
- Sleduje a vyhodnocuje logistické náklady
- Po porade s manažérom úseku spolupodieľa sa na vytváraní smerníc a pracovných inštrukcií týkajúcich sa logistiky
- Spoluorganizuje výrobu nádrží pre externé testy a pred sériové fázy projektov
- Sleduje vývoj právnych noriem v oblasti enviromentu relevantných pre logistiku a právnych noriem súvisiacich so vstupom SR do EU

Zamestnanec zodpovedá za:
- Riadenie nákupu materiálu pre výrobu a expedíciu hotových výrobkov v rámci prideleného produktu
- Kvalitu vykonávaných úloh v zhode s prijatými procedúrami podľa Príručky kvality
- Dodržiavanie predpisov o požiarnej bezpečnosti a predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na svojom pracovisku v súlade s požiadavkami na ochranu životného prostredia

Zamestnanec vykonáva kontrolnú činnosť:
- Správnosť vedenia materiálovej evidencie v SAP e
- Dodržiavanie a riadenie sekvenčných dodávok k zákazníkovi
- Správnosť evidencie vyvážaných nádrží k zákazníkov

Misiou pracovného miesta je:
- Starostlivosť o nastavenie a udržiavanie najvyšších štandardov v oblasti logistiky a riadenia dodávateľského reťazca v rámci Slovenskej republiky, ako aj zámoria, smerujúce k zaisteniu spokojnosti interných a externých zákazníkov prostredníctvom neustáleho zlepšovania logistických procesov.

- Veľmi atraktívne finančné ohodnotenie
- Relokačný mesačný bonus k výplate v prípade potreby ubytovania pre kandidáta zo vzdialenejšieho mesta
- Práca v silnej automotive spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Firemné interné benefity

V prípade záujmu o túto pozíciu mi pošlite prosím životopis na [email protected], alebo mi zavolajte na 0918833156.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je popredný svetový dodávateľ plastových a kompozitných častí a modulov karosérie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- sú potrebné skúsenosti z oblasti logistiky, ideálne v automotive industry
- je nutná znalosť angličtiny a aspoň miniatúrna znalosť nemčiny

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3282886  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Atraktívne mzdové ohodnotenie