Kontrolor/ka kvality 110 Kč/hod. (Pardubice)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Okres Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 22 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kontrola automobilových součástek a dílů
• manipulace s díly

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé mzdové ohodnocení (110 Kč/hod.)
• 80 Kč stravenky
• příplatky: noční 15%, přesčas 25%, sobota 35%, neděle 50%, svátky 100%
• nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jak se ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se můžete ucházet zasláním Vašeho životopisu na e-mail [email protected], návštěvou naší liberecké pobočky v Moskevské ulici 658 nebo telefonicky na telefonním čísle: 734 315 707.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou automobilových komponentů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• chuť a ochota pracovat ve 3-směnném provozu
• zodpovědný přístup k práci, flexibilita, spolehlivost
• dobrý zdravotní stav, dobrý zrak
• předchozí zkušenost z oblasti kontroly kvality v automobilovém průmyslu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3213280  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 19 000 - 22 000 Kč