Operátor šití a žehlení ponožek - 25 dní dovolené + ubytování + zaškolení

Manuvia, a. s.

Místo práce
Skrochovice, Brumovice, Okres Bruntál, Okres Opava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha pletacího šicího stroje na dokončovací práce při výrobě ponožek
- obsluha žehlícího lisu na ponožky
- šití ponožek dle technologických postupů
- práce na 3 směnný provoz (z Opavy na směny dobrá dopravní dostupnost)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- možnost zaškolení na dané pozici
- motivující mzda, po zkušební době navýšení mzdy
- příspěvek na ubytování, nebo příspěvek na dopravu v případě místních uchazečů
- garantovaný výplatní termín
- zajištění ubytování
- vyplácení záloh
- možnost jít na zkušební den a práci si vyzkoušet
- nástup možný ihned nebo dohodou

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte a zasílejte vaše životopisy, nebo reagujte na inzerát, případně volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Tradiční rodinná česká firma specializující se na výrobu ponožek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- smysl pro přesnost
- trpělivost
- dobrý zrak
- práce vhodná pro ženy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3169565  Megjelentetés dátuma: 7.12.2017