CNC programátor / technológ

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadované znalosti a náplň práce:
-znalosť technológie výroby na laserových, vysekávacích a ohraňovacích strojoch
-znalosť technológie výroby v prostredí ,, sheet metal,,
- znalosť tvorby technologických postupov
-návrh a tvorba prípravy výroby
-zavádzanie nových projektov do výroby

- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- Možnosť kariérneho rastu, školenia

Informácie o výberovom konaní

Vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

spoločnosť je zameraná na výrobu plastových a plechových dielov pre automobilový a spotrebný priemysel. Spoločnosť ma 3 divízie na spracovanie plechov a plastov a zamestnáva 140 ľudí. Do novo-tvoriacej sa tretej divízie hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú záujem byť súčasťou novej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technické myslenie,
- Skúsenosť s CNC programovaním,
- Znalosť 3D softvéru,
- Základy konštruovania prípravkov výhodou,
- Samostatnosť a precíznosť,
- Schopnosť zvládať stres,
- Komunikatívnosť
- Prax v technickej príprave výroby, konštrukcii prípravkov a technológii výroby

Počítačové znalosti:
- 2D-AutoCad
- 3D-Creo 3.0 a iné
- Programovanie CNC strojov (laser, vysekávačka )
- Microsoft Office

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2658734  Megjelentetés dátuma: 26.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou