Asistentka generálneho riaditeľa

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- komplexná asistencia generálnemu riaditeľovi
- evidencia a plánovanie programu GR
- organizácia rokovaní a stretnutí, príprava materiálov, zabezpečenie miestností
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- organizačné zabezpečenie domácich a zahraničných služobných ciest
- spolupráca s internými oddeleniami
- administratívne práce spojené s činnosťou sekretariátu GR

- motivujúce finančné ohodnotenie (fix + prémie)
- vzdelávacie aktivity
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- pohyblivá pracovná doba
- príspevky zo sociálneho fondu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre významnú stavebnú spoločnosť hľadáme skúsenú, spoľahlivú a reprezentatívnu Asistentku generálneho riaditeľa. Ak máte aspoň 3 roky skúseností na podobnej pozícií neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícií
- profesionálne a príjemné vystupovanie
- ovládanie spoločenského protokolu
- znalosti z MO (Excel, Word, Outlook) - pokročilá úroveň
- Anglický jazyk B2 - komunikatívna úroveň
- vodičský preukaz výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3622273  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mes