Lakýrnik/lakovač vo výrobe

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tmelenie, brúsenie a striekanie montážnych dielov vo výrobnej hale
- jednozmenná prevádzka
- pozícia je bez ubytovania, vhodná pre ľudí z okolia

- dlhodobú stabilnú prácu v stabilnej spoločnosti
- možnosť pracovať na TPP alebo živnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú strojársku spoločnosť."

Požiadavky na zamestnanca

- ukončené SŠ vzdelanie
- prax aspoň 1 rok
- spoľahlivosť
- pracovitosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3578089  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550 EUR/mes