Cestujúci/a vedúci/a predajne

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 093 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Máš vzťah k móde a novým trendom?*
*Baví Ťa práca v obchode?*
*Si komunikatívny typ, čo vyhľadáva kontakt s ľuďmi?*
*Už máš skúsenosti s vedením ľudí a prevádzky?*
*Nevadí Ti cestovanie a spoznávanie nových ľudí?*

Náplň práce:
- krátkodobé samostatné vedenie zverených predajní v Bratislave
- aktívny predaj
- poradenstvo zákazníkom
- školenie nových zamestnancov

- 13. plat
- zmluva na dobu neurčitú
- 5 týždňov dovolenky
- zamestnanecké zľavy a bonusy
- pri cestovaní mimo bydliska hradené cestovné náklady

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti obchodu a predaja hľadáme Cestujúci/a vedúci/a predajne na plný úväzok. Neváhaj ma kontaktovať pre viac informácií."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosti na podobnej pozícií
* príjemné vystupovanie, komunikatívneho človeka
*flexibilita, možnosť pracovať aj cez víkendy
* chuť cestovať, získavať nové skúsenosti a spoznávať nových ľudí

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3573469  Megjelentetés dátuma: 8.2.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 093 EUR/mes